nietkowanie twarzy
depilacja w ciąży
Usuwanie włosów z nosa
light sheer
owłosienie
bikini francuskie
depilacja rąk
shr
owłosienie u mężczyzn
laser diodowy
depilacja bikini woskiem
depilacja światłem
depilacja męska
depilator
jak ogolić pachy
krem do depilacji miejsc intymnych
laser motus
depilacja nóg
depilator do twarzy
plastry do depilacji
Jak osłabić włosy na nogach
czerwone kropki na nogach
depilacja laserowa bikini
epilacja
włosy na plecach
depilacja brazylijska
krem do depilacji
laserowe usuwanie wąsika
owłosienie łonowe
laserowe usuwanie owłosienia
fotodepilacja
linia biała
depilacja wąsika
wrastające włoski
pasta cukrowa
depilacja woskowa
depilacja pastą cukrową
depilator ipl
depilacja miejsc intymnych
podrażnienia po goleniu

Co to jest depilacja?

Nie da się zaprzeczyć, że wydepilowane, a co za tym idzie, gładkie części ciała mogą przyczynić się do poprawy samopoczucia i wzrostu pewności siebie, ale także do zachowania odpowiedniego poziomu higieny. Ogólnie mówiąc, depilacja jest prostym zabiegiem kosmetycznym, którego celem jest po prostu usunięcie zbędnego owłosienia. Wiesz, że depilacja znana była już w starożytności? W tamtym okresie owłosienie na ciele kobiety nie było akceptowane. Jak w tamtym czasie wykonywano depilację? Kobiety używały wosku i ostrzy wykonanych z brązu. W następnych latach stosowano papier ścierny. Na szczęście w dzisiejszych czasach dostępnych jest wiele metod, które w bezinwazyjny i bezbolesny sposób pozwalają na usunięcie owłosienia zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Rodzaje depilacji

Jeśli chcesz pozbyć się zbędnego owłosienia, możesz zrobić to samodzielnie w zaciszu własnego domu lub wybrać się do profesjonalnego salonu kosmetycznego. Jakie rodzaje depilacji są dostępne obecnie na rynku kosmetycznym? Jakie są metody depilacji nóg?

Depilacja chemiczna i mechaniczna

Wymienia się między innymi depilację chemiczną i depilację mechaniczną. Czym się różnią? Jaka jest charakterystyka depilacji chemicznej? Depilacja chemiczna to między innymi stosowanie kremów do golenia. Z kolei depilacja mechaniczna polega na stosowaniu wosku, pasty cukrowej, depilatora do użytku domowego czy maszynki.

Depilacja laserowa

Obecnie na rynku coraz bardziej popularna staje się depilacja laserowa. To prawdziwy hit! Jesteś ciekawa dlaczego? Już wyjaśniamy. Depilacja laserowa to ratunek dla wielu kobiet. Zalicza się ją do depilacji permanentnej. Co to oznacza? To nic innego jak trwałe usunięcie włosów. Jeśli myślałaś, że to marzenie nigdy się nie spełni, to byłaś w błędzie! Zabiegi depilacji laserowej wykonuje się w specjalnych gabinetach kosmetycznych. Podczas zabiegu wykorzystuje się specjalny sprzęt, który emituje wiązkę laserową i, mówiąc w dużym skrócie, niszczy cebulkę włosa. Po kilku zabiegach możesz mieć pewność, że włoski nie będą już odrastały. Oczywiście ta opcja depilacji nie należy do najtańszych, jednak zdecydowanie warta jest uwagi. Na naszej stronie w dziale związanym z depilacją znajdziesz wiele interesujących rozwiązań i informacji, które pozwolą ci wybrać najlepszą dla ciebie metodę. Nie czekaj i poświęć kilka minut na poznanie nowości na rynku.